Разделы:

alkogol

Здоров`я

Рейтинг найшкідливіших алкогольних напоїв для шкіри

452

16:30, 3 Февраль 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Відомий британський дерматолог і б’юті-влогер Саманта Бантінг розповіла про шкоду алкоголю для шкіри. Також вона склала рейтинг найнебезпечніших напоїв, які негативно впливають на стан шкіри.

Раніше ми повідомляли: Глутамат натрия может быть ключом к здоровому питанию

«Регулярне вживання алкоголю призводить до хронічного запалення, почервоніння та слабкості судин», – зазначила дерматолог.

Крім того, шкіра стає сухою: найбільше страждають ділянки, де вона особливо тонка, наприклад, навколо очей.

Рейтинг Бантінг стартує з текіли. Вона посідає останнє місце, але це зовсім не означає, що на неї варто налягати.

У текілі небагато цукру, тому ризик отримати запалення на шкірі не такий високий, – зазначила вона.

Дерматолог радить відмовитися від солі: так похмілля буде не таким жорстким, і шкірі від цього буде краще,повідомляє maximum.fm.

Любите текілу – відмовтесь від солі - фото 290389

Наступним іде пиво. Сіль, що міститься в пиві, сприяє сухості шкіри. Втім, у цьому напої є антиоксиданти, які дещо компенсують шкоду. Не таким уже й шкідливим є джин з тоніком або горілка з тоніком. Вони не містять багато цукру, і в розумних кількостях не нашкодять вашій шкірі.

Біле вино продовжує рейтинг. В ньому багато цукру, а це означає, що зранку на вас чекатиме головний біль і суха шкіра. Також біле вино сприяє передчасному старінню.

Воно узагалі не приносить жодної користі, – підкреслила лікар.

Біле вино може спровокувати сухість шкіри - фото 290392

Мохіто – причина не лише гарного настрою, а й зморшок. У ньому багато цукру та вуглеводів – і все це не приносить користь шкірі. Висипання та почервоніння можуть стати побічним ефектом веселої вечірки, якщо ви «налягаєте» на мохіто. Але ще гіршою є «Маргарита». Додайте до зморшок, прищів і сухості набряки.

Мохіто може стати причиною появи зморшок - фото 290393

А от найшкідливішим напоєм, на думку дерматолога, є червоне вино. Тим, хто страждає від розацеа (хронічний дерматоз обличчя), пити його категорично не можна, адже ви ніколи не позбудетесь почервоніння. Червоне вино розширює судини, збільшує запалення, сушить та сприяє виділенню гістаміну – все це погані новини для шкіри.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.