Разделы:

bol' v golove

Здоровье

Рейтинг найсильніших видів болю

609

12:00, 20 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Співробітниками Інституту анестезіології та дослідження болю при Стенфордському університеті (США) був складений рейтинг найсильніших видів болю. До нього увійшли хронічні болі, з якими людина не в змозі впоратися самостійно, без прийому препаратів, або взяти їх під контроль, пише maximum.fm

Ми склали «больовий» рейтинг, включивши в нього найсильніші види болю, які тільки може випробувати людина, – констатували вчені.

Біль від запалення трійчастого нерва. Він стала лідером рейтингу. Як відзначають фахівці, жінки у своїх відгуках про біль, що викликається запаленням трійчастого нерва, характеризують його як переважаючі больові відчуття при пологах.

Біль від старих травм. Контролювати такий біль неможливо – він здатен виникнути в будь-який час. За словами медичних фахівців, люди недооцінюють наслідки колись отриманих травм, тоді як вони сприяють враженню тканин і суглобів, прискорюють розвиток дистрофічних змін у них. Особливо небезпечно, якщо травми повторюються, або є перевантаження, – може розвинутися запальний процес, що руйнує тканини.

Читайте також: Как выглядит больничная еда в разных странах мира

Біль, пов’язаний з онкологічними захворюваннями. Біль відчуває кожен другий пацієнт онкологів, до 80% пацієнтів при цьому стикаються з сильним болем. Причинами больового синдрому можуть бути безпосередньо враження пухлиною больових рецепторів або нервів, а також лікувальні маніпуляції. Вчені повідомили, що навіть при стійкій ремісії після хіміотерапії при раку в кінцівках можуть зберігатися сильні болі.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также