Разделы:

kristina

блогер

Рейтингові інтернет-видання країни захейтили блогерку із Закарпатя

33

11:30, 15 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

У середу, 11 серпля сотні Українських інтернет-видань заполонили свої сторінки новинами про інстаграм-блогерку Христину Хрипту зі Закарпаття, яка проводила конкурс на вакансію менеджера, участь в якому коштувала 200 грн.

ЗМІ відразу ж зреагували на таку «зухвалу поведінку блогера», адже намагалися підрахувати, скільки ж вона заробила грошей з цього конкурсу, та чи заплатила вона податок з тієї шаленої суми, яку заробила на своїх підписниках. В загальному вони нарахували 250 000 грн.

Але, як виявилося, і сумму підрахували не правильно і пусті звинувачення в адресу Христини пустили.

Блогерка в свій захист відправила докази, які свідчили про те, що ЗМІ висвітили неправдиву інформацію про неї. Це фото з власного раунку, де зазначена точна сума заробітку. А також вона розповіла, що із загальної суми 129 945 грн вона віддала 100 000 грн на операцію дитині, що також можна було спостерігати в її «сторіс». Христина ще додала фотодоказ того, що в неї відкритий ФОП на блогерську діяльність.

IMG_6411

Більшість підписників Христини Хрипти обурила така поведінка інтернет-видань, адже вони добровільно відправляли їй по 200 грн на участь в конкурсі і не обурюються з того, що не перемогли в ньому. А дехто пише, що коли дізналися куди Христина віддала кошти, почали жалкувати, що не прийняли участі в благочинній справі.

IMG_6407

IMG_6401

Сама ж Христина наголошує своїм підписникам про те, що в нашій країні дуже багато проблем і вона не думала, що її діяльність може зпровокувати такий шалений скандал.

Наразі блогерка розглядає можливість подати в суд на ЗМІ, які видвинули проти неї неправдиву інформацію і звинуватили в тому, що вона не платить податки та дурить на гроші своїх підписників

Раніше ми писали про те, що

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.