Разделы:

kristina

блогер

Рейтингові інтернет-видання країни захейтили блогерку із Закарпатя

28

11:30, 15 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

У середу, 11 серпля сотні Українських інтернет-видань заполонили свої сторінки новинами про інстаграм-блогерку Христину Хрипту зі Закарпаття, яка проводила конкурс на вакансію менеджера, участь в якому коштувала 200 грн.

ЗМІ відразу ж зреагували на таку «зухвалу поведінку блогера», адже намагалися підрахувати, скільки ж вона заробила грошей з цього конкурсу, та чи заплатила вона податок з тієї шаленої суми, яку заробила на своїх підписниках. В загальному вони нарахували 250 000 грн.

Але, як виявилося, і сумму підрахували не правильно і пусті звинувачення в адресу Христини пустили.

Блогерка в свій захист відправила докази, які свідчили про те, що ЗМІ висвітили неправдиву інформацію про неї. Це фото з власного раунку, де зазначена точна сума заробітку. А також вона розповіла, що із загальної суми 129 945 грн вона віддала 100 000 грн на операцію дитині, що також можна було спостерігати в її «сторіс». Христина ще додала фотодоказ того, що в неї відкритий ФОП на блогерську діяльність.

IMG_6411

Більшість підписників Христини Хрипти обурила така поведінка інтернет-видань, адже вони добровільно відправляли їй по 200 грн на участь в конкурсі і не обурюються з того, що не перемогли в ньому. А дехто пише, що коли дізналися куди Христина віддала кошти, почали жалкувати, що не прийняли участі в благочинній справі.

IMG_6407

IMG_6401

Сама ж Христина наголошує своїм підписникам про те, що в нашій країні дуже багато проблем і вона не думала, що її діяльність може зпровокувати такий шалений скандал.

Наразі блогерка розглядає можливість подати в суд на ЗМІ, які видвинули проти неї неправдиву інформацію і звинуватили в тому, що вона не платить податки та дурить на гроші своїх підписників

Раніше ми писали про те, що

Loading...

Читайте также