Разделы:

akula

За рубежом

Рідкісну акулу-ангела помітили біля узбережжя Уельсу

1305

8:30, 27 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Вчені знайшли докази того, що одна з найрідкісніших в світі акул, акула-ангел, живе біля узбережжя Уельсу. Раніше вважалося що ці акули мешкають лише біля Канарських островів, пише maximum.fm

Спостереження з рибальських човнів показують, що таємнича акула-ангел присутня в Уельських водах. Цей регіон може стати ключовим місцем проживання акул, які перебувають під загрозою зникнення.

Якщо ми втратимо ангела-акулу, ми втратимо дійсно важливу лінію еволюційної історії, яку ми не можемо отримати від інших видів акул, – сказала морський біолог Джоанна Баркер з Зоологічного суспільства Лондона.

Читайте також: Экс-король Малайзии разводится с «Мисс Москва» (ВИДЕО)

Пані Баркер вивчала акулу біля Канарських островів. Після повернення вона натрапила на книгу в бібліотеці Лондона, в якій описувалося присутність ангела-акули в Уельсі 100 років тому. Вона була сповнена рішучості дізнатися більше про акулу і почала проект по її пошуків біля берегів Британії.

Після звернення за інформацією до рибалок з’явилися інтригуючі фотографії. З’ясувалося, що акула була призовим уловом у 1970-х і 1980-х роках, перш ніж вона стала охоронюваним видом.

Призовий улов у 1970-х і 1980-х роках - фото 303533

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также