Разделы:

muzika

Музика

Різдвяна музика може погано впливати на вашу психіку

286

18:30, 29 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Виявляється, різдвяні та новорічні пісні, що вже скоро гратимуть у кожному магазинчику, можуть погано вплинути на наше психічне здоров’я. Про це пише Business Insider.

Раніше ми повідомляли: Психолог рассказал как создать грамотный баланс между карьерой и семьей

За словами клінічного психолога Лінди Блер, невблаганні святкові мелодії можуть морально виснажувати людей, враховуючи що вони постійно повторюються.

«Люди, що працюють в магазинах на Різдво, повинні налаштувати нормальний різдвяний плейлист, тому що інакше він заважатиме вам зосередитися на чому-небудь ще», — каже Блер. «Ти просто витрачаєш всю свою енергію, намагаючись не чути те, що чуєш».

Спочатку святкова музика може викликати почуття ностальгії. Але після десятого чи двадцятого кола можна відчути роздратування, нудьгу і навіть страждання.

Це «простий ефект впливу», — розповіла NBC психолог Вікторія Вільямсон. По суті, коли ви чули пісню певну кількість разів, мозок стає перенасиченим, і ви починаєте знаходити її неприємною. Тоді інші стреси щодо грошей, подорожей, тощо, можуть загостритися.

Однак різдвяна музика нікуди не піде, адже магазини розглядають її як фактор впливу на клієнтів, які витратять більше. Фактично, деякі дослідження показали, щопраильний баланс різдвяних пісень може змусити покупців відчувати себе більш позитивно. З цієї ж причини деякі магазини використовують «святкові аромати», такі як сосна і кориця.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также