Разделы:

raskopki

Наука

Розкопали середньовічну монастирську кухню

539

9:45, 15 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Археологи розкопали кухню та цвинтар на території бенедиктинського абатства 13-го століття, пише gazeta.ua

Середньовічні скелети були знайдені поруч з Кафедральним собором в Даунпатріку, Англія. У кухні бенедиктинського абатства 13-го століття виявили кремінний інструмент, що датується близько 7000 до н.е. Також були знайдені насіння ожини, паштети, рибні кістки і обвуглені зерна пшениці від хлібопечення, повідомляє socportal.info.

Останки маленького дитини і підлітка знаходяться серед 14 скелетів, виявлених в древньому могильнику в декількох метрах від могили Святого Патрика.

Археологи спочатку подумали, що знайшли загублене кладовищі бенедиктинских ченців. Потім вони з’ясували, що найстаріший скелет — це скелет п’яти або шестирічного дитини, яка померла майже 1000 років тому.

Останній скелет належить молодій жінці, імовірно підлітку, похованій між 1317 і 1429 роками.

Читайте також: Ученые нашли останки людей-хоббитов

Експерти сказали, що вона страждала від важких абсцесів зубів під час своєї смерті. Вважають, що дівчина могла відправитися в монастир в пошуках ліків або молитви.

Археологи з Королівського університету в Белфасті працювали з волонтерами, щоб підготувати ґрунт для зведення точної копії собору. Фахівці знайшли стародавню глиняний посуд і кістки тварин.

Loading...

Читайте также