Разделы:

Android

Новости

Розсекречено зображення нової версії Android

203

6:45, 27 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Android 9.0 Pie наразі встановлений на дуже малій кількості смартфонів і поширюється вкрай слабо. Але Google вже активно веде розробку наступної версії мобільної операційної системи – Android 9.1. Про це повідомляє Сегодня.

Читайте також Android-смартфони розблокували фейковою головою людини

<p style="text-align: justify;">Google вже майже закінчила розробку нової версії Android. Фото: Android Authority</p>

У мережі з’явилося фото Android 9.1, що доводить факт розробки нової версії мобільної ОС. На зображенні видно «Пункт управління» оновленої версії операційної системи. Незважаючи на слабку інформативність скріншота, експерти вже мали змогу побачити зміни, які чекають нас в новій прошивці.

chrome_6ygyxsk1rt

В Android 9.1 дизайнери компанії перемалювали системні іконки, які відповідають за активацію/деактивацію бездротових інтерфейсів, режимів і допоміжних функцій, які доступні в «Пункті управління». Щоправда, крім візуальних змін, практичної користі від цього нововведення немає.

Зате слідом можна помітити дійсно корисне нововведення – прогнозований час роботи смартфона, який відображається в шторці. Тож, крім заряду у відсотках, з’явиться можливість точно оцінити час, що залишився до повного розряджання смартфона на Android 9.1.

Ймовірно, нова функція належить до функції адаптивної батареї і здатна обчислити час автономної роботи, ґрунтуючись на інтенсивності використання гаджета. Наприклад, якщо власник, крім дзвінків і SMS, нічим не користується, то час до повного розряду буде набагато більший, ніж у користувача, який не вилазить з соцмереж, YouTube або мобільних відеоігор.

Експерти допускають, що Google офіційно анонсує Android 9.1 наприкінці січня 2019 року. Тим часом вендорам доведеться постаратися, щоб остаточно не відстати від графіка випуску оновлень, щоб встигнути зайнятися новою прошивкою.

Loading...

Читайте также