Разделы:

Apple Watch 4

За кордоном

«Розумний» годинник Apple врятував життя мешканцю Швеції

344

10:30, 29 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Гаджет Apple Watch Series 4 був представлений тільки у минулому місяці, але нова функція виявлення падіння вже врятувала як мінімум одного власника цього розумного годинника.

Раніше ми повімомляли: Жительница Китая так часто пользовалась смартфоном, что у нее атрофировалась кисть руки (ВИДЕО)

Розумний годинник Apple Watch 4 зіграв ключову роль у повідомленні служб екстреної допомоги. Житель Швеції 34-річний Густаво Родрігес готував обід на плиті, але в цей момент він звалився на підлогу з болем в спині. Він майже не міг пересуватися, і був навіть не в змозі вимкнути плиту.

Датчик виявлення падіння в Apple Watch помітив падіння і запропонував зателефонувати до місцевих екстрених дзвінків. Густаво розповідає, що йому вдалося доповзти по підлозі у вітальню, але він не міг встати і дістатися до телефону.

Чоловікові вдалося зв’язатися за допомогою смарт-годинника з тещею, що живе у сусідній квартирі, щоб вона погасила вогонь на плиті.

Датчик виявлення падіння Apple Watch автоматично вмикається на моделі Series 4 для користувачів, яким 65 років і більше, але власник може вмикнути його вручну у додатку Watch на iPhone, хоча Apple попереджає, що деякі дії можуть бути помилково прийняті за падіння. Функція також повідомляє обраний контакт і ділиться своїм місцем розташування, коли виявлено падіння, а користувач годинника не відповідає.

Детектор падінь повинен допомогти людям у тих ситуаціях, коли вони впали і втратили свідомість. Практика показує, у місцях, де ніхто не чує криків про допомогу, можна пролежати багато годин.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...