Разделы:

en hetuen

За рубежом

Рудоволоса та на велосипеді: Енн Гетевей знімається у новому серіалі «Сучасна любов»

205

21:30, 1 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Для голлівудської акторки Енн Гетевей не складає труднощів змінити колір волосся тричі на рік. Для нової стрічки «Сучасна любов», у якій актриса грає головну роль, вона перефарбувалась у рудий та прокаталась центром Нью-Йорка на велосипеді.

Енн Гетевей

Оскароносна акторка Енн Гетевей змінює свій імідж вже третій раз за рік. Спершу вона з епатажної брюнетки стала платиновою блондинкою заради зйомок у фільмі «Море спокуси». Тепер вона бере участь у зйомках серіалу «Сучасна любов» («Modern Love»), в якому вона стане головною героїнею. І для цієї ролі їй довелось поповнити ряди рудоволосих.

Читайте також Актрисе Энн Хэтэуэй исполнилось 36 лет

Нові знімки голлівудської акторки з’явились на сторінках її шанувальників у Instagram. На фото Енн Гетевей їде на велосипеді центром Нью-Йорка в рожевому пальто MaxMara, в джинсах та білих кросівках. Серіал «Сучасна любов» («Modern Love») заснований на популярній колонці газети The New York Times, в якій розповідають про любов і людські стосунки. Колегою Енн Гетевей по знімальному майданчику став англійський актор Гері Карр.

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...