Разделы:

Parij

За кордоном

Рух автівок у центральних районах Парижу перекриватимуть кожного місяця

27

20:30, 6 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Центр Парижа кожної першої неділі місяця тепер буде закритим для автомобілів. Таким чином муніципалітет сподівається покращити якість повітря в столиці, а також зробити доступним для пішоходів історичний центр міста, повідомляє maximum.fm.

Раніше ми повідомляли: У Парижі стартує автомобільна виставка: деякі машини нагадують кораблі з майбутнього (ВІДЕО)

Ця ініціатива – частина масштабного проекту «Подих Парижа», розробленого за ініціативою мера французької столиці Енн Ідальго.

Першою неділею без автомобілів стане 7 жовтня. Єдині колеса, які будуть допущені в центральні райони – ролики, велосипеди, електросамокати та електроскутери. Для таксі та службового транспорту будуть визначені «точки доступу», а швидкість – обмежена до 20 кілометрів на годину.

«На головних транспортних артеріях, таких як Севастопольський бульвар, рух перекриватися не буде», – підкреслила Енн Ідальго, під керівництвом якої муніципалітет активно взявся за екологічні реформи.

Досі Париж зупиняв автомобільний рух лише раз на рік. Цього року такий «день без автомобіля» був організований муніципалітетом 16 вересня, в один день з Брюсселем.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...