Разделы:

rukopis

аукціон

Рукопис Ньютона продали на аукціоні більш ніж за 2 мільйони доларів

23

11:30, 15 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Рукопис Ісаака Ньютона з автографом, що містить зміни до трьох розділів першого видання Математичних начал натуральної філософії, була продана на аукціоні Christie’s в Лондоні за 1,7 мільйона фунтів стерлінгів.

Йдеться про аркуш з доповненнями до трьох перших розділів першого видання книги, яка вважається однією з найважливіших книг в історії людства, пише christies.

Ці нотатки Ньютона (39 рядків), а також залишені на тому ж аркуші записи шотландського математика і астронома Девіда Грегорі (21 рядок), з яким працював Ньютон, не ввійшли в друге і третє видання Математичних начал.

Аркуш розміром 22 на 19 сантиметрів був списаний з обох сторін в 1694 році і містить багато виправлень. Організатори аукціону оцінювали цей лот в 600-900 тисяч фунтів стерлінгів, але в підсумку за рукопис заплатили майже вдвічі більше за максимальну ціну.

Вважається, саме почерк Ньютона і його ставлення до найважливішої книги в історії принесли експонату таку величезну ціну. Написана на латині, сильно виправлена чернетка, датована травнем-липнем 1694 року.

Раніше ми писли про те, що в дневниках Исаака Ньютона найдена точная дата конца света.

Loading...

Читайте также