Разделы:

riba

Еда

Русалки, ангели і єдинороги: японець створює дивовижні картини із сирої риби (ФОТО)

147

19:30, 31 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Кулінар-аматор із Японії робить дивовижні картини із сирої риби, морепродуктів та гарніру. Таке поєднання інгредієнтів має японська національна страва — сашимі, що в перекладі означає — ніж та філе.

Раніше ми повідомляли: Містичні локації України, від яких перехоплює подих (ФОТО)

Світлини робіт чоловік викладає в Instagram під ніком mikyoui00. У своїй роботі, він використовує різноманітні техніки нарізки, які самостійно опанував через Інтернет.

На створення страви японець витрачає від кількох годин до кількох днів.

riba

riba

«Щось відносно просте, як метелик, може бути завершено через 5 або 10 хвилин, — каже чоловік. — Якщо залишити нарізану рибу на кілька годин «подихати», збільшимо її смак. За цей час намагаюся продумати способи її розміщення. Іноді це може зайняти до трьох днів або більше. Що стосується підготовки та різання, дуже важливо тримати ножі гострими. Коли потрібно зробити крихітні та делікатні рухи, використовую дуже тонкі палички для розміщення інгредієнтів на тарілці».

riba

riba

Що стосується інгредієнтів, за словами кухаря, він завжди використовує місцеві продукти.

riba

riba

«Я отримую майже всі свої інгредієнти з найближчого супермаркету. Іноді ловлю рибу сам безпосередньо у виробників. Також купую або вирощую у своєму саду їстівні квіти для декорування».

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

riba

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...