Разделы:

В регіоні

14:30, 30 Сентябрь 2018

1023

Садівник із Запоріжжя поділився секретами вирощування рекордно великого винограду (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Ви можете собі уявити ґроно винограду, де кожна ягода важить майже сто грамів!? Саме такими успіхами можуть похвалитися садівники із Запоріжжя. Там знаходиться неформальний український центр виноградарства. Але і в інших регіонах їхні колеги намагаються не відставати.

Кожна із цих лоз  — справжній шедевр. Раніше таке можна було побачити лише на спекотному півдні.  Тепер доступно і для нашої, так званої, північної зони ризикованого виноградарства.

Дуже великі грона, дуже великі ягоди, і набирає смак гармонійний смак десь на кінець вересня. Щоправда, назвати ягоди такого розміру «дамськими пальчиками»  — язик не повертається. За розміром — це скоріше пальці чоловіка-богатиря. Напевно, «Нащадка Різомата». Саме таку назву має цей сорт, близнюк сортів «Ювілей Новочеркаська» та «Преображеніє».

vinograd

vinograd

vinograd sajency-vinograd-preobrajenie-3-saj3

Про виноград Олександр може розповідати годинами. Про «Фуршетний», ягоди якого наче сливи, «Руслан» — один із кращих столових темних сортів. Усі просто не перелічити. Перегній і біогумус дають такі нотки.

Тож, сьогодні, як ніколи, все у ваших руках. Можливостей — безліч. Експериментуйте. І нехай саме ваші грона вражають!І на останок кілька порад. Хоча виноград росте, фактично, на будь-яких ґрунтах, якщо його добре підживлювати, смак буде виразнішим. А щоб додати цукристості та посилити смак, завчасно припиняємо полив.

Раніше ми повідомляли Эксперты назвали самые полезные свойства винограда

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...