Разделы:

В регіоні

14:30, 30 Сентябрь 2018

1068

Садівник із Запоріжжя поділився секретами вирощування рекордно великого винограду (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Ви можете собі уявити ґроно винограду, де кожна ягода важить майже сто грамів!? Саме такими успіхами можуть похвалитися садівники із Запоріжжя. Там знаходиться неформальний український центр виноградарства. Але і в інших регіонах їхні колеги намагаються не відставати.

Кожна із цих лоз  — справжній шедевр. Раніше таке можна було побачити лише на спекотному півдні.  Тепер доступно і для нашої, так званої, північної зони ризикованого виноградарства.

Дуже великі грона, дуже великі ягоди, і набирає смак гармонійний смак десь на кінець вересня. Щоправда, назвати ягоди такого розміру «дамськими пальчиками»  — язик не повертається. За розміром — це скоріше пальці чоловіка-богатиря. Напевно, «Нащадка Різомата». Саме таку назву має цей сорт, близнюк сортів «Ювілей Новочеркаська» та «Преображеніє».

vinograd

vinograd

vinograd sajency-vinograd-preobrajenie-3-saj3

Про виноград Олександр може розповідати годинами. Про «Фуршетний», ягоди якого наче сливи, «Руслан» — один із кращих столових темних сортів. Усі просто не перелічити. Перегній і біогумус дають такі нотки.

Тож, сьогодні, як ніколи, все у ваших руках. Можливостей — безліч. Експериментуйте. І нехай саме ваші грона вражають!І на останок кілька порад. Хоча виноград росте, фактично, на будь-яких ґрунтах, якщо його добре підживлювати, смак буде виразнішим. А щоб додати цукристості та посилити смак, завчасно припиняємо полив.

Раніше ми повідомляли Эксперты назвали самые полезные свойства винограда

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.