Разделы:

santa

шоу-биз

Санта Дімопулос відверто зізналася, скільки заплатила за пологи в Монако

747

10:30, 25 Сентябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Ексучасниця української групи «ВІА Гра» Санта Дімопулос зовсім недавно вдруге стала мамою. 14 вересня красуня народила донечку. Ім’я дівчинки співачка поки не розкриває, але зате детально розповіла, як проходили пологи. До слова, для такої важливої ​​події артистка вибрала клініку і лікаря в Монако.

Так, співачка Санта Дімопулос у своїй останній публікації в Instagram розповіла своїм підписникам усе про пологи за кордоном. Так, за словами зірки, вона вибрала Європу, щоб її чоловік міг якомога більше часу перебувати поруч, але при необхідності літати до Києва по роботі. Крім цього, Санта також зізналася, скільки вона заплатила за пологи, і чому вибрала саме Монако, пише maximum.fm

 


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Роды в Монако 🤱🏻 ⠀ Многие из вас спрашивают за врачей, цены, условия и т.д. Сначала рассматривали вариант Майами, но он отпал как только мы поняли, что мой муж не сможет все время находиться там, ему нужно быть какое-то время в Киеве по работе. Мы достаточно долго искали подходящий дом на 3.5 месяца и нашли в Босолей, что в 5 минутах езды от госпиталя принцессы Грейс. Так как я боялась стремительных родов, мой выбор очевиден😄 В Ницце (клиника Ленваль) и Монако рожали многие мои подруги и абсолютное большинство довольны своим выбором. Я сделала серьезный research))) Опрашивала всех знакомых, читала французские форумы, посетила около 6 врачей. И всё-таки, почему именно это место? Во-первых, врачи. Мне нужен был супер профессионал. Когда я встретилась с главврачом госпиталя, то поняла что рожать буду у него. Очень спокойный, уверенный и опытный. Во-вторых, погода, море, воздух, еда, атмосфера. Я очень хотела оторваться от повседневных дел и рутины, чтобы полностью посвятить себя малышке и получить удовольствие от этого периода ❤️ ⠀ Цены: — врач 4000€ — анастезиолог 2000€ Можно и дешевле, просто я заранее закрепила за собой именно этого специалиста. — больница 2700€ (одиночная палата) — УЗИ около 200€ — анализы по 100€ ⠀ Расскажите где вы рожали и какие впечатления остались ❤️

Публикация от 𝐒𝐚𝐧𝐭𝐚 ❤️ 𝐃𝐢𝐦𝐨𝐩𝐮𝐥𝐨𝐬 (@santadimopulos)

«Спочатку розглядали варіант Маямі, але він відпав як тільки ми зрозуміли, що мій чоловік не зможе весь час перебувати там, йому потрібно бути якийсь час в Києві по роботі. Ми досить довго шукали підходящий будинок на 3,5 місяця і знайшли в Босолей, що в 5 хвилинах їзди від госпіталю принцеси Грейс. Через те, що я боялася стрімких пологів, мій вибір очевидний. в Ніцці і Монако народжували багато моїх подруг і абсолютна більшість задоволені своїм вибором», – розповідає новоспечена матуся.

Читайте також: Эмми-2019: какие ленты стали лучшими сериалами года

Санта також додала, що вибір припав саме на Монако через погоду, море, повітря, їжу, атмосферу. Але не забула співачка і про найцікавіше – скільки ж обійшлися пологи у європейській клініці. Порахувавши, з’ясувалося, що артистка витратила приблизно 9 тисяч євро:

лікар – 4000 євро;
анестезіолог – 2000 євро;
лікарня – 2700 євро (одиночна палата);
УЗД – близько 200 євро;
аналізи – по 100 євро.

Теги:

Loading...

Читайте также