Разделы:

pereoholodjennya

В регіоні

Шестеро людей загинуло від переохолодження на Київщині

153

12:09, 20 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Шестеро людей загинуло від переохолодження на Київщині. Про це напередодні повідомила поліція.

Відомо, що четверо осіб померли на зупинках громадського транспорту.

Читайте також Медик рассказала, как правильно дышать на морозе

Як зазначають медики, смерть від холоду найчастіше спричиняє зловживання спиртними напоями. Алкоголь розширює судини на поверхні тіла і призводить до швидкої втрати тепла. Це заважає судинам уберігати від тепловтрат внутрішні органи. Крім того, спиртні напої можуть послаблювати ваш контроль над ситуацією, що заважає вберегтися від ушкоджень. Викликати переохолодження також може недостатньо теплий або вологий одяг, тісне та мокре взуття,  довготривале знаходження на вулиці у нерухомому положенні.

pereoholodjennya

Основні симптоми переохолодження: блідість та оніміння шкіри, слабкість у тілі, сонливість, зниження температури тіла.

Уразі переохолодження слід якнайшвидше увійти до теплого приміщення; рухати кінцівками, щоб підсилити кровообіг у судинах, що замерзають, тільки не надто енергійно, щоб не зашкодити замерзлим тканинам; пити теплі напої, окрім алкоголю.

Для зігрівання не використовуйте грілку, тепло плити або каміна. Уражені ділянки втрачають чутливість, тому можна легко завдати собі опіків.

Аби уникнути проблем зі здоров’ям, треба дотримуватися простих рекомендацій:  вдягайтеся тепло, не зловживайте алкоголем. Бережіть себе та будьте пильними до оточуючих, можливо, ваша уважність допоможе зберегти чиєсь життя.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...