Разделы:

alkogol

Здоров`я

Що алкоголь робить з організмом після 40 років

4981

8:30, 9 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Медики відзначають, що негативні наслідки від споживання алкоголю посилюються після 40 років.

Про це розповів Тоні Рао з NHS Foundation Trust. Фахівець також додав, що з віком алкоголь розщеплюється повільніше, а люди частіше страждають від похмілля і зневоднення. Крім цього, алкоголь стає причиною депресії, імпульсивної поведінки, проблем з прийняттям складних рішень, пише maximum.fm

«Алкоголь проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр в мозок, де діє як депресант», – додає Пол Волес, професор Університетського коледжу Лондона і головний лікар благодійної організації Drinkaware. У момент споживання алкоголю людина відчуває себе збудженою і натхненною, оскільки алкоголь впливає на самоконтроль, логіку, уміння міркувати.

Також фахівці відзначають, що алкоголь впливає на стан шкіри. Зокрема, викликає почервоніння, оскільки кровоносні судини збільшуються. Крім цього, шкіра стає сухою; втрата рідини може привести до лущення і набряклості навколо очей. Надлишок цукру, який надходить в організм, наприклад з пивом і вином, пошкоджує ДНК і колаген в шкірі, що може привести до швидшого старіння.

Читайте також: Почему женщинам нужно есть чернослив

Теги:

Loading...

Читайте также