Разделы:

komnata

Фоторепортаж

Що буде, якщо роками не прощатись зі старими речами (фото)

216

12:00, 10 Июнь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Шотландка показала завалену спальню своєї матері, яка чимало років накопичувала різноманітні речі. Літній жінці навіть не вдавалось нормально спати, адже ліжко перетворилось на місце для непотребу.

Мелані Хатчінсон з Единбурга поділилась у закритій Facebook-групі Hinch Army Cleaning Tips фотографіями кімнати своєї матері до масштабного прибирання і після, пише maximum.fm

Виявилось, що старенька роками вирішувала не позбавлятись старих речей. Через це невеличка спальня більше нагадувала підсобне приміщення, а не місце для відпочинку. До того ж, матір Мелані відмовлялась викидати будь-що, аж поки у жінки не увірвався терпець.

Hinch Army Cleaning Tips - фото 408948

Hinch Army Cleaning Tips

«Коли твоя мама  скнара. Неможливо побачити ліжко і зайти у спальню… Я винесла звідти 15 чорних мішків зі сміттям. Вона задоволена!», – відзначила вона.

Читайте також: У США чоловік придбав авто, щедро напаковане наркотиками

Hinch Army Cleaning Tips - фото 408946

Важко уявити, скільки часу знадобилось Мелані, щоб зібрати та винести всі «скарби», але результат був того вартий. А невеличке переміщення меблів зробило спальню ще просторішою. Тому, якщо вам досі хочеться тримати вдома зовсім не потрібні речі, варто переглянути свої погляди.

Hinch Army Cleaning Tips - фото 408947

Hinch Army Cleaning Tips
Hinch Army Cleaning Tips - фото 408949
Loading...

Читайте также