Разделы:

khodit' yezhednevno

Здоров`я

Що буде з тілом, якщо кожного дня багато ходити

1211

10:00, 28 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Науковці з усього світу регулярно нагадують, що дуже важливо займатись хоча б якоюсь фізичною активністю, приміром, проходити кілька тисяч кроків. Цього разу розповідаємо, що відбудеться з організмом, якщо кожного дня долати чималу відстань.

Працівники Клініки Мейо назвали три круті ефекти від регулярної ходьби на значні відстані. І якщо історії про 8 тисяч кроків не викликають у вас захвату, то такі бонуси точно змусять замислитись, чи справді варто їхати, а не йти на роботу, пише maximum.fm

Ризики захворювань

Почнемо з фізичного аспекту, який доволі відомий, але недооцінений багатьма. Науковці виявили, що ходьба дозволяє не лише тримати вагу у нормі, а й зменшує ризики розвитку діабету, гіпертонії та серцево-судинних захворювань.

Психічне здоров’я

Ходьба позитивно впливає не лише на фізичний стан, а й допомагає зменшити рівень стресу. Як це працює? річ у тому, що під час ходьби природно виробляються ендорфіни. А якщо поєднати прогулянку із зустрічами з друзями, то можна отримати ще й бонусні хороші емоції.

М’язи та кістки

Учені довели, що регулярні піші прогулянки дозволяють зберігати силу м’язів та кісток. А це дуже важливо, адже з віком мобільність людей знижується. До того ж, це найпростіший вид фізичних навантажень, який не вимагає додаткових покупок чи витрати часу.

Читайте також: Мужчина обнаружил на пляже тысячелетнюю загадку

Теги:

Loading...

Читайте также