Разделы:

kakao

Здоров`я

Що можна випити вранці, щоб швидко включитись в роботу

61

14:00, 3 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Для більшості людей ранок без кави вважається не найкращим, однак є й інші способи швидко прокинутись та налаштуватись на активну діяльність. Експерти назвали ідеальний напій для старту дня.

Британські дослідники назвали чудовий варіант заміни кави, який не викликає таких неприємних наслідків. Річ у тому, що надто активне вживання кави може призводити до неприємного самопочуття та позначатись на стані нервової системи. Особливо, якщо регулярно замінювати нею повноцінний сніданок, пише maximum.fm

Тому для ранкової бадьорості експерти радять вживати какао. Саме воно допомагає одразу покращити мозкову активність та підіймає настрій. А все завдяки флавоноїдам, які нормалізують кровообіг та сприяють насиченню крові киснем.

Це підтвердив експеримент, у рамках якого добровольців розділили на три групи: тих, хто пив вранці какао, тих, хто вживав напій з ефектом плацебо, та контрольна команда, яка не пила нічого. Виявилось, що саме шанувальники какао могли розв’язувати математичні задачі на 11% швидше, аніж інші учасники дослідження.

Якщо ж вам складно розпрощатись з кавою, то можна чергувати її з какао та на власному прикладі перевірити ефективність кожного з напоїв.

Читайте також: Почему мужчинам полезно пить какао

Loading...

Читайте также