Разделы:

beremennost

Здоров`я

Що не варто їсти вагітним: поради лікарів

390

20:00, 21 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Після радісної новини про те, що Ви чекаєте малюка, виникає купа питань. І одне з перших – як змінити раціон, щоб дитина отримувала виключно корисні компоненти і добре себе почувала?

Експерти назвали список заборонених і нерекомендованих продуктів для майбутніх мам.

Читайте також Вагітну голлівудську актрису екстрено госпіталізували

Що не можна їсти вагітним

Сире м’ясо

Може містити лістерії. Симптоми: жар, головний біль, болі в шиї, діарея. Лістеріоз небезпечний для вагітних, тому що може спровокувати передчасні пологи або заразити дитину.

Сира або недоготовленная риба і морепродукти

У сирій рибі може бути сальмонела. У США від неї щороку помирає 450 осіб. У дітей і вагітних реакція на сальмонелу може бути дуже непередбачуваною, включаючи страшну діарею і зневоднення.

Деякі види готової риби

Марлін, великоокий тунець, макрель і акула можуть накопичувати в організмі ртуть, тому під час вагітності їсти їх не варто. Ртуть впливає на нервову систему дитини і може призвести до відставання у розвитку. Краще харчуватися рибою, яка безпечна для вагітних – наприклад, сардиною. Також варто уникати копченої риби.

Непастеризований сир

Багато м’яких сирів не піддаються пастеризації, і в них теж бувають лістерії.

Вагітні сир

Сирі яйця

Головна небезпека сирих яєць в тому, що вони можуть стати джерелом зараження сальмонельозом.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.