Разделы:

trenirovka

Здоров`я

Що ніколи не можна робити після тренування

411

12:15, 29 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Фізичні навантаження потребують не лише правильного харчування, а й корисних звичок. Експерти розповіли, що не можна робити після тренування, щоб не втратити результат.

Фахівці пояснили, що є доволі популярні звички, які насправді роблять будь-які заняття у спортзалі менш ефективними та навіть небезпечними. Тому вони зібрали найгірші речі, які не варто робити після або перед тренуванням, пише maximum.fm

Як і перед стартом навантажень, організму потрібен час на «розігрів» та відновлення після занять спортом. Тому не варто після вправ одразу сідати чи лягати, адже тіло все ще перебуває у дуже активному стані.

«Після інтенсивного навантаження потрібно рухатись ще якийсь час, щоб ваше дихання та пульс відновилися. Можете просто спокійно походити 10-15 хвилин. Однак точно не можна лягати та відпочивати, адже сердечний ритм порушується і можна отримати серйозні проблеми зі здоров’ям», — наголошують фахівці. Тому й спати після занять не варто.

Ще однією помилкою можна вважати вживання енергетичних напоїв, адже вони у будь-якому випадку не корисні. Далі у переліку йде відсутність розтяжки. Якщо не приділяти їй вдосталь часу, то тренування будуть не такими ефективними, адже молочна кислота не буде розподілятись правильно.

І фінальна помилка — відсутність душу після занять. Коли піт висихає, то починає закупорювати пори, що призводить до поширення різних бактерій.

Читайте також: Какие привычки портят зрение

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.