Разделы:

son_woman

Суспільство

Що означають ваші еротичні сни

84

11:55, 29 Декабрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Практично кожному час від часу сняться сни про секс. Розберімося у найпоширеніших. Що вони означають та як вплинуть на ваші стосунки.

Не потрібно відразу ж панікувати, якщо уві сні ви займалися сексом або цілувалися з кимось іншим. Спробуймо розібратися, чи означає це, що ваші стосунки приречені на провал і чого узагалі очікувати від еротичних снів, пише maximum.fm

Кваліфікований психолог і експерт зі сновидінь Маркус Зальхаб пробує свої сили у тлумаченні сновидінь і повідомляє: «Еротичні сни можуть висловлювати найрізноманітніші потреби, наприклад, прагнення до більшої близькості або безпеки, бажаності й уваги. Вони часто показують, що людина перебуває у пошуку тієї частини себе, якою він ще не жив». Тобто у більшості випадків за подією сновидіння ховається щось інше.

ПРИСТРАСНА ЗУСТРІЧ З ІНШОЮ ЖІНКОЮ

Лесбійський сценарій може збити з пантелику. Запитайте себе: чи символізує ця жінка бажання, яким ви приділяли занадто мало уваги? «Такий сон також може просто висловлювати емоційний зв’язок з людиною жіночої статі з близького оточення – без будь-якого сексуального фону», – каже Зальхаб.

СЕКС ЗІ ЗНАМЕНИТІСТЮ

Міцно обійняти Джорджа Клуні? Можна уві сні! «Цікаво, наскільки близько чи відчужено ви почуваєтеся уві сні поруч зі знаменитістю, – говорить експерт. – Чому я хочу зайнятися сексом з цією людиною? Часто мова йде про компенсацію: удавана власність трохи повинна врівноважуватися розміром зірки».

Читайте також: Науковці назвали несподівану причину появи безсоння

СЕКС З НЕЗНАЙОМЦЕМ

Що значить для нас такий сон? Сонник пропонує таке тлумачення. «Можливо, сновидець хоче отримати будь-якого чоловіка, який недоступний у реальності», – пояснює психолог. Це також може бути засноване на прагненні до стосунків, в той час, як у реальному житті конкретного партнера на горизонті поки немає.

Корисні питання: Кого мені нагадує незнайомець, що його характеризує? Що я відчуваю?

ЕРОТИЧНИЙ ДОСВІД НА ПУБЛІЦІ

У реальності ви навряд чи зважитеся на це! «Але почуття сорому уві сні значно слабкіше, – пояснює Зальхаб. – Мова може бути про те, щоб помістити любов у ширший контекст. Запитайте себе, чи хочете ви більше уваги або компліментів від партнера, зроблених на публіці, а також громадського схвалення».

ІНТИМНИЙ РОМАН ПАРТНЕРА З ІНШОЮ, ЗА ЯКИМ ВИ ПОТАЙ СПОСТЕРІГАЄТЕ

Натяк на справжню зраду? «Більше схоже на страх бути покинутою, – говорить експерт. – Можливо, ви також випробуєте свої власні почуття».

Корисні питання до такого сновидіння: наскільки стабільні стосунки? Як зрада впливає на моє ставлення до чоловіка?

Тож не варто панікувати, якщо вам іноді сняться еротичні сни. Спробуйте трактувати їх не буквально і ви зрозумієте, чого насправді вам бракує в житті.

Loading...

Читайте также