Разделы:

pochki

Здоров`я

Що робити, якщо в нирках пісок

333

6:30, 24 Апрель 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Зазвичай слова про пісок звучать з вуст лікаря ультразвукової діагностики, коли на екрані апарату він бачить гіперехогенне (тобто щільні, «біленькі») структури розміром менше 3 мм, пише 24tv.ua

Ці слова про пісок чомусь дивним чином паралізують свідомість пацієнта, але не з ідеєю «буду займатися профілактикою сечокам’яної хвороби», а з розумінням необхідності введення величезної кількості обмежень у своєму житті (спорт – не можна, відпустка – не можна, пити нирковий чай – потрібно), розповіла уролог Дарина Чернишова.

Не потрібно так робити. Мало того, що встановлення неіснуючого діагнозу приводить до призначення непотрібного (і часто взагалі неефективного лікування), так ще й віддаляє і лікаря, і пацієнта від пошуку реальної причини скарг.

Читайте також: Як собаки впливають на тривалість життя господаря

Багато людей вважають, що пісок «дряпає» нирки і сечовий міхур, викликаючи при цьому цистит. Не буває циститу від піску, тому що пісок (якщо це частинки до 3 мм) нічого не можуть дряпати.

Що робити, якщо знайшли «пісок» у нирках?

Якщо у вас знайшли «піщинки» в нирці, а у вас немає ніяких скарг, не треба пити (а особливо поїти дітей) трав’яними чаями, Канефроном, Фітолізином та іншими препаратами. Дотримуйтесь нормального водного режиму і цього достатньо, щоб знизити свій ризик утворення каменів в нирках.

Якщо вас щось турбує (біль, цистити), а вас лікують від «піску», то потрібно звернутися до іншого уролога і продовжувати шукати реальну причину скарг.

Теги:

Loading...

Читайте также