Разделы:

zariadka

зарядка

Що станеться з вашим тілом, якщо щодня робити зарядку

5

10:45, 13 Январь 2022

Change

Найбільш цікаві новини

Фізичне навантаження зранку – прекрасний привід змінити не тільки власне тіло, а й себе у цілому. Позитивний настрій на весь день допомагає зберігати бадьорість, підвищує стійкість до стресів і розвиває самодисципліну, пише lifehacker.

Організм людини прокидається значно швидше і активніше, якщо ви зробите невелику зарядку. Після фізкультури активізується кровообіг. Всі органи та тканини починають активно насичуватися киснем. Відчувається приплив енергії, покращується самопочуття. Мозок, який одержав свою порцію кисню, активно входить у робочий процес.

Рухи виконуються загальнорозвиваючі, починаючи з голови і закінчуючи носочками-п’ятами. Навантаження при цьому має бути помірним та охоплювати великі м’язові групи. Роблячи 10-хвилинну зарядку вранці, можна підтримувати тіло у формі. В результаті занять фізіологічні процеси в організмі працюватимуть краще, що призведе до загального поліпшення самопочуття.

Раніше ми писали про те, що вчені назвали головну перевагу вегетаріанців.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.