Разделы:

kofe

Здоров`я

Що варто додавати до кави у холодну пору року

178

11:45, 1 Февраль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Медики розповіли, з чим найкраще пити каву восени та взимку, щоб не занедужати. Такий варіант підійде й тим, хто полюбляє готувати справді особливу каву.

Дослідники з Університетської клініки в Ірані розповіли, що звичайна ранкова кава зі смачним додатком здатна допомогти вилікувати після інфекційний кашель.

А несподіваним інгредієнтом виявився звичайний мед, який допомагає і уникнути застуди чи грипу, і полегшити їх наслідки. Річ у тому, що після недуги кашель ще може залишатись упродовж кількох днів та тижнів, однак не обов’язково його позбуватись ліками. Варто розуміти, що і самолікування, і надмірне вживання медикаментів мають серйозні наслідки.

Читайте також: Какие пищевые привычки убивают организм

А от кава з медом і справді допомагає покращити самопочуття, і це підтвердив експеримент за участю майже сотні добровольців, яких поділили на три групи: дві вживали різні препарати від кашлю, а третя — «коктейль» з кави з медом. Саме в останньої найвідчутніше зменшилась частота кашлю та покращився імунітет.

Тому медики радять надавати перевагу безпечним і смачним варіантам напою, а не шукати самостійно ліки проти кашлю. Відзначимо, що у будь-якому випадку варто консультуватися з сімейним лікарем.

Теги:

Loading...

Читайте также