Разделы:

eda

Здоров`я

Шкідливі звички у їжі з нашого дитинства

197

12:45, 10 Ноябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Багато людей намагаються схуднути і перейти на здорову їжу, але час від часу «зриваються» через свої шкідливі харчові звички з дитинства.

Запивати їжу водою

Згадайте, як в дитинстві батьки вмовляли нас поїсти. Вони не приймали відмов, не дивилися на сльози і не завжди вірили, що нам справді не хочеться їсти. Тому доводилося слухатися і «проштовхувати» обід за допомогою солодкого чаю, компоту або лимонаду. Тепер ми розуміємо, що вода та інші напої під час трапези погіршують травлення, додають кілька кілограмів, пише maximum.fm

Десерт як заохочення

Ще одна помилка дитячого раціону – мотивувати дитину з’їсти обід за допомогою солодощів. У дітей важливо виховувати культуру правильного харчування. Не можна змушувати малюка з’їсти великі порції «першого» і «другого», щоб отримати смачний десерт. Такий підхід формує неправильне сприйняття їжі, а також зайві кілограми.

Відпочинок після їжі

«Іди відпочинь, нехай сало зав’яжеться», можемо побитися об заклад, вам говорили таку фразу після ситного обіду. Напевно, вона звучала з вуст усіх дбайливих батьків. Але сучасні дієтологи категорично виступають проти такої звички. Після їжі не рекомендують відпочивати, а навпаки, більше рухатися.

Читайте також: Диетолог назвала лучшие каши для правильного питанияув

Теги:

Loading...

Читайте также