Разделы:

asteroid

космос

Штучний астероїд: космічний об’єкт у формі сигари могли побудувати позаземні цивілізації

520

17:00, 6 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Астрономи із Гарвардського університету рік спостерігали за астероїдом у формі сигари. Науковці підтвердили припущення астрофізика Стівена Гокінгапро те, що об’єкт може бути штучним.

Раніше ми повідомляли: Еще один зонд успешно спущен на астероид Рюгу (ФОТО)

«Це тіло, може бути повністю оперативним зондом, спрямованим навмисно на Землю чужою цивілізацією», — припускають вчені, повідомляє CNN.

Його назвали Оумуамуа (Oumuamua), що в перекладі з гавайської означає «посланець здалеку, що прибув першим». Вперше тіло помітила команда вчених із Стівеном Гокінгом у космосі 2017-го. Об’єкт, схожий на сигару, охрестили астероїдом або кометою, але згодом з’явилася версія про чужий космічний корабель.

Теорія про штучне походження, заснована на «надмірному прискоренні» об’єкта та несподіваному збільшенні швидкості — близько 315,4 тис. км/год. Його довжина 500 м, а ширина — близько 80. Спочатку спеціалісти вирішили, що це комета або астероїд.

Згодом вчені помітили різницю між знайденим об’єктом і кометою. Останні прискорюються завдяки нагріванню крижаної поверхні Сонцем. Як наслідок, вивільняючи газ. Але у Oumuamua не було атмосфери з газу і пилу, коли ті тануть.

«Можливо, Oumuamua — це легке вітрило, яке плаває у міжзоряному просторі, як уламки передового технологічного устаткування», — припускають астрономи.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...