Разделы:

Gmail

техно

Штучний інтелект почне виправляти граматичні помилки в Gmail

57

11:30, 22 Август 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Google впроваджує в Gmail штучний інтелект, який буде розпізнавати помилки в реальному часі і пропонувати їх виправити. Функція дозволить не зганьбитися, надсилаючи офіційний електронний лист або подаючи резюме в компанію вашої мрії, до прикладу.

Поширені граматичні помилки у листі будуть виділятися червоною хвилястою лінією, а синьою – слова з можливими помилками, пише maximum.fm

Перевірка орфографії в Gmail працює за тим же алгоритмом, що і в Google Docs – її впровадили в сервіс на початку цього року. Технологія Smart Reply заснована на машинному навчанні, вона використовує ШІ для генерації релевантних відповідей на вхідні повідомлення.

Функція поки що доступна тільки англійською і для користувачів хмарного сервісу Google G Suite, який дозволяє інтегрувати своє доменне ім’я з продуктами компанії.

Очікується, що технологія буде доступна іншими мовами, поки ж вона буде корисна користувачам, для кого англійська – не рідна мова. Щоб перевірка працювала, повинна бути увімкнена функція «Перевірка орфографії» в меню «Додаткові параметри».

Читайте також: Полиция начинает «охоту» на владельцев «евроблях» (ВИДЕО)

Теги:

Loading...

Читайте также