Разделы:

andjelina djoli

За рубежом

Сімейний вихід перед Різдвом: Анджеліна Джолі засвітилась на шопінгу з дітьми

234

22:10, 26 Декабрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Знаменита голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка нарешті з’ясувала всі питання щодо опіки з батьком своїх дітей Бредом Піттом, вкотре вийшла в світ зі своїми дітьми. Ймовірно, в переддень Різдва вона захотіла провести з ними якнайбільше часу, тому вони в повному складі відправились на шопінг. Про це повідомляє 24tv.ua.

Читайте також Взялася за дітей: Анджеліна Джолі сказала своєму сину, що Бред Пітт був проти його всиновлення

Анджеліна Джолі діти

Напередодні католицького Різдва знаменитості купують подарунки близьким і рідним, складають їх під ялинку, а потім урочисто розгортають. Оскільки Бред Пітт відсудив у колишньої дружини мінімум 50% часу з дітьми, тому вони повинні ділити його порівну.

Знамениту голлівудську акторку помітили на прогулянці з дітьми в переддень Різдва, 24 грудня. Ймовірно, Святвечір діти проведуть із батьком, тому перед тим, як віддати їх Бреду Пітту, Анджеліна Джолі насолоджувалась спільно проведеним часом.

Для чергового виходу в світ Анджеліна Джолі обрала сіре пальто від MaxMara і улюблений аксесуар – сонцезахисні окуляри. Під верхнім одягом актриси були широкі темні штани, до яких вона взула чорне замшеве взуття. Анджеліна разом з трьома дітьми відправилась за покупками в магазин продуктів.

Анджеліна Джолі з дітьми
Анджеліна Джолі діти

Анджеліна Джолі діти

Анджеліна Джолі діти

Loading...

Читайте также