Разделы:

vrachi

Здоров`я

Синдром неспокійних ніг: знайдено революційний метод лікування

523

22:00, 16 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Команда дослідників з Університету Геттінгена, Університету Сіднея і Університету Вандербільта  представили «проривний» спосіб лікування синдрому неспокійних ніг (СНН).

Це загальний стан нервової системи, що викликає непереборне бажання рухати ногами вночі або уві сні. Пацієнти скаржаться на неприємні симптоми: поколювання, печіння, болі і судоми в нозі, повідомляє Science Daily.

Раніше вважалося, що СНН обумовлено механізмами генетичної, метаболічної та центральної нервової системи.

Вперше дослідники виявили, що в розладі можуть бути винні нервові клітини м’язів. Зокрема, мимовільні рухи ніг викликані підвищеною збудливістю нервових клітин, які контролюють м’язи на нозі, що призводить до збільшення числа сигналів, що посилаються між нервовими клітинами.

Скорочення частоти сигналів дозволяє запобігти появі симптомів СНН. Наприклад, з допомогою нових препаратів, які блокують іонні канали,  що відповідають за зв’язок між нервовими клітинами.

У рамках дослідження медики виміряли рівень збудливості нервових моторних клітин у пацієнтів, які страждають від розладу, і здорових суб’єктів.

Наступний крок — дослідити вплив різних ліків на симптоми синдрому неспокійних ніг.

«Пацієнти, які страждають від СНН, скаржаться на хворобливі симптоми в ногах, що призводять до порушень сну. Ми показали, що нервові клітини, які контролюють м’язи на нозі, також впливають на розвиток ознак захворювання. Це дозволить нам розробити новий метод лікування», — заявив автор дослідження Дірк Чеснік (Dirk Czesnik).

Loading...
Загрузка...

Читайте также

Загрузка...