Разделы:

kak dushat na moroze

погода

Синоптик розповів, коли у лютому прийдуть найсильніші морози

1162

20:00, 31 Январь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Лютий пройде в температурних «гойдалках». Але початок місяця прогнозують відносно теплим.

У перші дні лютого найтепліше буде на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, на Закарпатті та Прикарпатті. Там очікують до 10 градусів тепла. На решті території 5-7 градусів.

«Тепло буде коротко-тривалим. Вже 5 лютого піде різке пониження температури. Морози ставатимуть все міцнішими. Стовпчики термометра опустяться до 20-25 градусів. У північних областях подекуди навіть до 30 градусів морозу, — говорить Gazeta.ua народний синоптик Леонід Горбань.

Та вже 12 лютого знову різке потепління. 3-4 градуси морозу триватимуть кілька днів, каже синоптик.

Читайте також: Синоптик рассказала, чего ждать в первые дни февраля

«17 лютого знову суттєво похолодає. Вдень буде до 9 градусів морозу. Вночі — до 12. 23 лютого знову потепліє. Буде +2-+3 градуси. Останні два дні лютого — холодні, — зауважує Леонід Горбань. — Морозна погода перейде у березень. Перші десять днів триматиметься 11-14 градусів морозу у північних областях. В інших регіонах — 6-8 градусів. Весною запахне після 20 березня. Тільки в кінці місяця ночі стануть теплішими.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.