Разделы:

pivo

Суспільство

Скільки американців перестали купувати пиво Corona через коронавірус

55

7:30, 2 Март 2020

Change

Найбільш цікаві новини

За даними опитування агенції 5W Public Relations, більше як третина жителів США тепер не будуть купувати пиво Corona. У цьому винен коронавірус.

В опитуванні брали участь 737 осіб, з яких 38% «ні за яких обставин» не куплять співзвучне з коронавірусом пиво, пише maximum.fm

«Хоча бренд і стверджує, що споживачі розуміють, що немає ніякого зв’язку між вірусом і пивною компанією, це все одно катастрофа для Corona. Який бренд хоче, щоб його пов’язували з вірусом, який вбиває людей в усьому світі?» – заявив глава компанії 5W Public Relations Ронн Тороссіан.

Епідемія також похитнула впевненість американців, які раніше купували Corona: 14% з них не будуть замовляти пиво цієї марки в громадських місцях, а 4% і зовсім вирішили відмовитися від його вживання. Лише 16% респондентів засумнівалися у зв’язку напою з вірусом.

Читайте також: Хлеб в ежедневном рационе позволить похудеть и оздоровить организм

Плутанина почалася 18 січня: частота запитів «corona beer virus» і «beer virus» зросла на тисячі відсотків. В результаті компанія Anheuser-Busch InBev, яка виробляє Corona, втратила за січень 285 мільйонів доларів.

Loading...

Читайте также