Разделы:

zamenit sport

Здоров`я

Скільки часу потрібно займатися спортом, аби продовжити тривалість життя

1579

16:00, 18 Октябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Фізична активність дає можливість не лише не набирати зайву вагу, а й підтримувати гарне здоров’я і самопочуття. Нещодавно вчені з’ясували, скільки бажано приділяти часу рухомому проведенню часу. 

Представники науки стверджують, що щоденні тренування по 10-15 хвилин сприяють збільшенню тривалості життя практично на 2 роки, пише maximum.fm

Згідно з раніше проведеними дослідженнями, ходьба від 15 до 30 хвилин щодня також сприяє хорошому самопочуттю та збільшенню тривалості життя. Таким способом можна запобігти застою крові і знизити ризик появи тромбів. Ходьба у швидкому темпі покращує стан лімфатичної системи і перешкоджає застою рідини в організмі.

Експерти рекомендують щодня приділяти час фізичній активності – ходьбі, спортивним тренуванням, плаванню.

Людям у післяопераційний період бажано виходити на піші прогулянки кілька разів на день, щоб підтримувати м’язи в тонусі, а також швидше відновитися.

Читайте також: Эксперты рассказали, почему нельзя обрезать плесень с продуктов

Також представники науки з’ясували, що щоденна швидка ходьба близько 20 хвилин на 30 відсотків зменшує вірогідність розвитку цукрового діабету. Крім того, на свіжому повітрі відбувається насичення організму киснем.

Проведене дослідження вкотре довело важливість фізичної активності. Якщо регулярно приділяти їй час, позитивний ефект не змусить на себе довго чекати.

Теги:

Loading...

Читайте также