Разделы:

naushniki

Здоров`я

Скільки часу щодня можна носити навушники

602

18:00, 18 Январь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Чимало сучасних людей майже не уявляють свого життя без улюблених треків в навушниках, однак часто забувають про те, як це впливає на орган слуху. Медики розповіли, скільки годин на день можна слухати музику в навушниках.

Більшість молоді звикла брати з собою навушники всюди: у поїздці, для дороги на роботу та назад, для ранкової пробіжки і просто для вдалого настрою. Проте надто активне використання цього пристрою може завдати шкоди слуху. Тому медики назвали час, упродовж якого можна насолоджуватись улюбленими треками, не переймаючись про здоров’я.

Фахівці наголошують, що і провідні, і безпровідні навушники рекомендовано використовувати до 2-3 годин на день. Також не варто забувати і про гучність, адже вона не повинна перевищувати критичну позначку у 80 децибелів. Тому фанатам ефекту концерту у вухах краще не захоплюватись надто гучним прослуховуванням.

Однак і на цьому медики не зупинились і порадили не зловживати перебування у надто шумних місцях. Тому щоденні вечірки та тривалі фестивалі вимагають перерв для відпочинку всього організму.

Читайте також: Назван продукт, «убивающий» мужское либидо

Теги:

Loading...

Читайте также