Разделы:

google apple

техно

Скільки Google платить за «дружбу» з Apple: шокуючі цифри

140

11:00, 1 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Корпорації Google та Apple вже 10 років конкурують на ринку мобільних пристроїв.

Проте на фоні регулярних насмішок одне над одним на презентаціях, два гіганти тісно співпрацюють. І згідно з останніми даними, ця «дружба» щорічно обходиться пошуковому гігантові в мільярди доларів.

Протягом довгих років в мережі ходили чутки, що Google платить Apple, щоб саме її пошукова система була встановлена ​​за замовчуванням у браузері Safari на мобільних пристроях «яблучної» корпорації. При цьому жодна з компаній ніколи офіційно не говорила про цю співпрацю.

За словами аналітика Рода Холла, цього року Google вже заплатила і заплатить Apple більше 9 мільярдів доларів, щоб та продовжувала використовувати Google стандартним пошуковиком в Safari для iOS. Він упевнений, що в майбутньому ця цифра буде тільки рости. Так, в наступному році Google віддасть конкуренту близько 12 мільярдів доларів.

Партнерство між двома конкурентами пов’язано з тим, що Apple є одним з найбільших каналів збору трафіку для Google. Крім того, це можливість для Google показувати рекламні оголошення мільйонам власників iPhone та iPad, адже саме реклама є основним джерелом прибутку для пошуковика.

Раніше ми повідомляли Интернет-стратостаты Google передали данные на рекордном расстоянии

Теги:

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...