Разделы:

kofe

Здоров`я

Скільки кави на день можна пити після 40 років

549

11:30, 24 Май 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Відмовитися від кави для багатьох людей важче, ніж, наприклад, кинути курити. Однак, така на перший погляд нешкідлива звичка може згубно вплинути на ваше здоров’я: особливо після 40 років.

Кава не корисна тому що: зневоднює організм. Викликає активне вироблення шлункового соку, що призводить до печії, а в перспективі може забезпечити і гастрит, і виразку, пише maximum.fm

Кава підвищує тиск і взагалі не дружить із судинною системою і серцем. Але все це – тільки якщо переборщити з кількістю. Що значить переборщити? Можна, звичайно, вираховувати кофеїн в міліграмах, а можна сказати просто: переборщити – це пити понад два горня на день.

Кава корисна тому що: від неї краще працює мозок, а особливо ясніє пам’ять. Альцгеймер і Паркінсон рідше відвідують тих, хто п’є каву у помірній кількості. Завдяки каві знижується ризик діабету. Поліпшується робота печінки та нирок. Злоякісні пухлини – є такі дослідження – менше загрожують тим, хто п’є каву. А ще кава допоможе позбутися головних болів, додасть активності та покращить настрій.

Читайте також: Який відсоток молоді не дотримується карантину: шокуюча статистика

Теги:

Loading...

Читайте также