Разделы:

seks

Здоров`я

Скільки має тривати ідеальна прелюдія до сексу: пояснення медиків

613

21:30, 6 Сентябрь 2020

Change

Найбільш цікаві новини

Ні для кого не є секретом той факт, що оральні ласки надзвичайно позитивно впливають на інтимне задоволення. Втім, ніхто не знає, скільки ж має тривати ідеальна прелюдія до сексу. Розповідаємо вам про таймінг і ділимось кількома порадами!

Оральний секс може бути лише сходинкою у «мандрівці» інтимним задоволенням, а може бути «основною стравою» вечора. Однак нове дослідження показало, що при будь-якому сценарії у суспільства існує консенсус щодо тривалості цього процесу, пише maximum.fm

Дослідження проводилося медичним сервісом Superdrug Online Doctor, у результаті вдалося встановити, що оральний секс повинен тривати від 8 до 11 хвилин – залежно від того, в якій точці планети питати.

Передбачувано у чоловіків і жінок різні погляди на час. Але, що цікаво, європейці більш нетерплячі, ніж їхні заокеанські однодумці: в Старому Світі оральні пестощі тривають на дві хвилини менше. Американські жінки витриваліші – у середньому вони вважають, що для оральних ласк достатньо понад 11 хвилин.

Читайте також: Эксперты рассказали, как худеть без вреда здоровью

Дослідження показало й інші цікаві речі. Американські жінки вдвічі частіше схильні ковтати по завершенні, а 24% американок роблять це завжди. Натомість 35,5% європейських жінок ніколи так не роблять.

Також з’ясовується, що ключ до чудового мінету – спілкування. 72,2% опитаних були дуже задоволені результатом, коли комунікували з партнером у процесі, у порівнянні з 61,3% тих, хто віддавав перевагу мовчазній дії. 72% чоловіків обожнюють зоровий контакт при оральному сексі, натомість жінки готові дивитися на чоловіків при подібному досвіді лише у 42% випадків.

І нарешті, фундаментальне питання: що є головним фактором задоволення жінки в процесі мінету? Виявляється, найважливіше для них, щоб чоловік успішно закінчив. Три чверті опитаних назвали нескладним завданням доведення свого чоловіка до оргазму – ці ж 75% із задоволенням займалися оральним сексом.

Теги:

Loading...

Читайте также