Разделы:

kontsentratsia mozga

Суспільство

Скільки у людей виникає думок за день

50

12:00, 29 Апрель 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Канадські науковці вирішили вирахувати, скільки думок за добу виникає у людському мозку, і як взагалі це працює. Детальніше читайте далі.

Дослідники з Королівського університету Джордан Поппенк і Джулі Ценг проаналізували нейронні процеси у мозку та прочинили завісу щодо того, як і скільки думок виникає у людей за день. Для цього було залучено кілька добровольців, за мозковою активністю яких стежили, пише maximum.fm

«Ми зробили це відкриття, відмовившись від спроб зрозуміти, що думають люди, і зосередилися на тому, що відбувається, коли вони думають про щось нове», – пояснили науковці.

З’ясувалось, що мозок має певні патерни, які відповідають за початок та кінець думки. І взагалі цей шаблон постійно повторюється, навіть коли змінюється тема. Ученим вдалось розділити думки на окремі одиниці та виявили, що за день у середньому у людей виникає близько 6 200 різноманітних домислів.

Читайте також: Почему накладные ресницы опасны для глаз

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.