Разделы:

produkti

Еда

Складено рейтинг продуктів, які зміцнюють зуби

948

21:30, 12 Май 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Секрет красивої усмішки полягає не тільки в дотриманні правил гігієни, а й у вживанні певних продуктів харчування, повідомляє maximum.fm.

Раніше ми повідомляли: Молоко у селян не прийматимуть: що буде з цінами на молочні продукти (ВІДЕО)

Додавши ці продукти у свій щоденний раціон, ви збережете усмішку білосніжною, а ясна – здоровими.

Вода. Пийте якомога більше води, щоб зберегти ротову порожнину і губи зволоженими, бо сухість часто призводить до поганого запаху з рота. Вода так само містить фторид, мінерал, який захищає зуби від ерозії і який часто використовують для виготовлення зубних паст. Намагайтеся випивати 6-8 склянок води протягом дня, щоб підтримувати водний баланс ротової порожнини і всього організму.

Петрушка. Жування петрушки або м’яти після їжі допоможе вам зберегти приємний солодкуватий запах з рота. Поряд з хлорофілом, який має антибактеріальні властивості, освіжаючи дихання і вбивають мікроби, ці трави містять монотерпени – речовини, які з кров’ю потрапляють в легені, звідки їх запахи випускаються за допомогою вашого дихання.

Яблука. Смачний і приємний спосіб зміцнити ясна – це з’їсти хрустке яблуко. Завдяки високому вмісту води, яблука підвищують вироблення слини, яка в поєднанні з органічними волокнами яблук нейтралізує утворення бактерій в ротовій порожнині і очищає зуби.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.