Разделы:

За кордоном

16:00, 9 Сентябрь 2018

97

Скульптор створив галерею на дні океану (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Художня галерея в уяві багатьох людей асоціюється з класичним приміщенням, яке, звісно, розташоване на землі. Однак, відомий художник зі сполучених штатів — Джейкоб Тейлор вирішив зруйнувати канони і відкрив галерею скульптур просто на дні океану. Унікальна виставка викликала шалений ажіотаж не тільки серед людей, а й серед жителів підводного світу. Дивимося — це дуже красиво.

Деякі скульптури немов виглядають із-під води, тому ви можете побачити їх навіть з пляжу.

Американський художник Джейкоб Тейлор уже кілька років у прямому сенсі навмисно затоплює свої скульптури. Його творіння обростають водоростями на дні океанів у різних куточках світу. А нещодавно на одному з Мальдівських островів чоловік відкрив цілу підводну галерею.

Ми працювали над цим проектом 9 місяців. Нам допомагали спеціалісти різних галузей, від морських інженерів до сталеварів, від будівельників до дайверів. Унікальну галерею художник побудував у вигляді гігантського стального куба, вагою 200 тонн, який наполовину занурив у океан. А всередину конструкції помістив десятки дивовижних скульптур.

Як тільки ми занурюємо скульптури під воду, вони перестають належати нам, вони опиняються під владою природи і вже починають жити своїм життям на дні океану. Клітки зі скульптурами встановлені на місці приливних течій — розповідає Тейлор. Тож, залежно від рівня води, океан то приховує творіння художника, то немов піднімає їх над поверхнею. А ще незвичайна конструкція захищає скульптури від потужних штормів.

«Усі матеріали, які я використовував для створення галереї, — протестовані, екологічно чисті й абсолютно безпечні для підводного світу».

Увечері конструкція перетворюється на дивовижну інсталяцію. У галереї вмикається спеціальне освітлення, яке привертає увагу не тільки жителів острова, а й мешканців підводного світу.

Ця галерея майже як зоопарк, тільки навпаки. Люди в містах відвідують зоопарк, щоб подивитися на звірів у клітках. А тут клітка саме для людей, а підводні тварини пропливають повз і дивляться на нас

Усе ж основна мета підводної галереї — це відновлення місцевої екосистеми. Кожна робота скульптора утворює нове штучне місце проживання для коралів, риб, восьминогів, ракоподібних та безхребетних мешканців Індійського океану.

Раніше ми повідомляли В океане хотят построить плавающий город эко-город из мусора

 

Загрузка...
Loading...
Loading...

Читайте также