Разделы:

Klichko

В регионе

Скульптура голих братів Кличків під Житомиром розсмішила мережу (ФОТО)

4201

16:15, 18 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

У парку міста Коростишів Житомирської області з’явилася скульптура оголених братів Кличків. Автором монумента став фанат боксерів, однак його роботу зрозуміли не всі. Мешканці кепкують з такого креативу.

Раніше ми повідомляли: Засновниця Почекуна запропонувала вибрати ім’я для нової скульптури (ФОТО)

Голі Віталій та Володимир Клички збентежили не лише мешканців міста, а й користувачів мережі. 2,5-тонну скульптуру створив великий шанувальників братів-боксерів Віталій Рожик. Майстер за власним бажанням виготовляв пам’ятник впродовж п’яти років, дивлячись на фото кумирів. Він навіть не сподівався, що скульптуру погодяться встановити у Житомирі.

Klichko

«Це я ще не сфоткала з «правильного» ракурсу, бо там такі попки. Так і уявляється, як скульптор їх годинами висікав, себто видовблював з граніту», – розповіла жителька міста Настя Рожкова, яка й виклала фото скульптури.

Klichko

У мережі зауважили, що обидва брати схожі на Кличка-старшого. «Це точно два різних Клички? Бо обидва обличчя схожі на старшого», «Пам’ятник за життя, маразм повний», «А королі-то голі!», «Голого Віталія Кличка подвоїли та увіковічили у граніті. Те, що Клички голі – це віддзеркалення економічних проблем українців чи тонкий натяк на європейські цінності?», «Тепер і там гарячої води не буде», – насміхаються користувачі.

Klichko

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...