Разделы:

смартфон

За кордоном

Росія закуповує «чарівні куби» для злому смартфонів

1208

16:47, 14 Август 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Слідчий комітет Росії закуповує китайські комплекси Forensic MagiCube ( «чарівний куб»), які дозволяють зламувати стільникові телефони і комп’ютери. Про це повідомляє ВВС.

«В арсеналі російських цифрових криміналістів з’явився новий спецзасіб — комплекс по вилученню даних з смартфонів і комп’ютерів iDC — 8811 Forensic MagiCube від китайської компанії MeyaPico. У липні 2018 року військове управління Слідчого комітету придбало дві валізи з комплексом за 5 млн рублів (74 тис. Доларів ). За допомогою цих комплексів будуть розслідуватися злочини в Центральному та Східному військових округах «, — йдеться в повідомленні.

У технічній документації до тендеру йдеться, що MagiCube за лічені хвилини може виявити і декодувати історію повідомлень в месенджерах Telegram, Skype, Viber і інших.

MagiCube здатний зламувати пристрої з операційними системами Apple і Android і автоматично отримувати з них ідентифікатори власника пристрою: ім’я, адреса електронної пошти та номер телефону. Також MagiCube може отримувати дані з соцмереж, зокрема Facebook і Twitter.

ВВС передбачає, що мова йде про декодування звичайного листування в Telegram, оскільки вважається, що повідомлення з «секретних чатів» мессенджера не може розшифрувати жодна спецслужба або компанія в світі.

Раніше повідомлялося, що ФСБ, СКР та МВС в різних регіонах Росії закупили в ізраїльської компанії Cellebrite спеціальне технічне обладнання для злому смартфонів.

 

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...