Разделы:

s pomoshchʹyu seksu

Здоров`я

Смачно попоїсти чи зайнятися сексом: що виберуть мешканці різних країн

546

21:30, 27 Октябрь 2019

Change

Найбільш цікаві новини

Обійняти кохану людину, прийняти гарячий душ або смачно поїсти – що з цього принесе вам більше задоволення? Дізнайтесь, що на ці та інші питання відповіли мешканці різних країн світу.

Ці питання поставили жителям дев’яти європейських і азійських країн. Їм запропонували розташувати 14 занять у порядку від найбільш приємного до нейтрального, пише maximum.fm

Мешканці шести з дев’яти країн назвали найприємнішим заняттям саме секс.

Німці віддають перевагу обіймам з коханою людиною, жителям Тайваню достатньо перебувати поруч з близькими, щоб відчувати себе прекрасно. Японці ж сказали, що немає нічого кращого за смачну їжу.

Читайте також: Чому підліткам особливо важливо снідати: пояснення науковців

Смачно попоїсти чи зайнятися сексом: що виберуть мешканці різних країн - фото 342216

У дослідженні, яке провели експерти компанії Tenga, що виробляє секс-іграшки, взяли участь понад 10 000 чоловіків і жінок. Їм ставили різні питання, які стосувалися сексу, мастурбації і відпочинку.

На питання «Чи ви коли-небудь мастурбували?» відповіли позитивно більшість іспанців (93%), британців (91%) і німців (89%). У Китаї відповіли «так» тільки 73% респондентів.

Між сексом і мастурбацією 49% чоловіків обрали секс. Думки жінок розділилися: 27% висловилися за задоволення наодинці, 36% віддали перевагу сексу, 37% сказали, що їм однаково подобається і те, і інше.

За словами опитаних, з приходом літа їх лібідо підвищується і досягає піку у липні. Ще один «гарячий» місяць – грудень.

Теги:

Loading...

Читайте также