Разделы:

John Lennon

Личности

Сьогодні весь світ святкує 78-й день народження Джона Леннона

98

11:45, 9 Октябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Джона Леннона називають найвидатнішим музикантом, автором улюблених усіма хітів і борцем за мир у всьому світі.

Один із засновників і вокалістів гурту The Beatles Джон Леннон народився 9 жовтня 1940 року в Ліверпулі, в сім’ї Джулії та Альфреда Леннон. У школі хлопець навчався погано, але саме там виявив свої музичні здібності.

У 1956 році Леннон разом із друзями заснував гурт The Quarrymen, названий на честь школи, в якій всі вони навчалися. Невдовзі до гурту долучилися Пол Маккартні та Джордж Харрісон.

Вступивши до художнього коледжу Ліверпуля, музикант зустрічає свою першу дружину Синтію Пауелл, у шлюбі з якою народжується старший син Джон Чарльз Джуліан Леннон.

15 липня 1958 року трагічно загинула мати музиканта. На пішохідному переході її збив поліцейський. Смерть Джулії дуже сильно вплинула на Джона. За зізнанням самого артиста, у всіх жінках він шукав свою матір.

У 1959 році на світ з’явився гурт The Beatles. Учасники гурту домоглися локальної слави в Ліверпулі та Гамбурзі, куди часто їздили виступати в клубах. Але хотілося більшого. В 1961 році менеджером гурту стає Брайан Епштейн, який кардинально змінює образ хлопців. Це стає поворотним моментом в історії The Beatles.

8 грудня 1980 року життя легендарного музиканта трагічно обірвалося. Бажаючи прославитися, фанат Марк Чепмен застрелив Леннона, зробивши п’ять пострілів у спину.

Підписуйтесь на CHANGEUA в facebook

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...