Разделы:

ZARA

За рубежом

Спадкоємиця імперії ZARA показала три весільні образи (ФОТО)

1140

8:00, 20 Ноябрь 2018

Change

Найбільш цікаві новини

Дочка власника всесвітньо відомих брендів Zara та Massimo Dutti Марта Ортега відсвяткувала своє розкішне весілля. Протягом дня святкування спадкоємиця змінила чотири наряди, торжество відбулось у королівському місці, а гості були вражені проханням наречених щодо подарунків.

Марта Ортега та її наречений

Урочисте святкування одруження дочки найбагатшого чоловіка світу Марти Ортегі та її нареченого Карлоса Торретта відбулось у п’ятницю, 16 листопада. Для Іспанії їхнє весілля стало «подією року», однак його розкіш та масштаби обговорюють ЗМІ усіх країн світу.

Читайте також Компания-владелец магазинов Zara и Bershka откроет онлайн-магазины

34-річна Марта змінила чотири вбрання. Перший вихід дочки мільярдера Амансіо Ортега був у вишуканій сукні від Valentino, після того вона одягнула довгий чорний костюм, а потім було кремове пальто. Зміна образів нареченої закінчилась на красивій вечірній сукні, яка сяяла на весь зал під час першого танцю.

Три свадебных образа Марты Ортего, наследницы империи Zara

Три свадебных образа Марты Ортего, наследницы империи Zara

Коктейльна вечірка відбулась у Royal Yacht Club в Ла-Коруньї. Гості, які були покликані розділити радість одруження Марта та Карлоса, були вражені оригінальним запрошенням та особливим проханням наречених щодо подарунків. У конверті кожен з гостей знайшов по дві картки, на яких було вказано побажання щодо дрес-коду та презентів на весілля. В якості подарунків пара попросила зробити пожертву в фонд, який підтримує дітей з церебральним паралічем.

Варто додати, що шлюб із Карлосом Торреттом є другим для Марти Ортегі. Вперше дочка відомого мільярдера Амансіо Ортега вийшла заміж у 2010 році, а вже у 2015 пара розлучилась. Від першого шлюбу в Марти є 5-річний син, а її батько входить в п’ятірку найбагатших людей світу. Дохід власника брендів одягу становить 55 мільярдів фунтів стерлінгів у рік. Марта Ортега являється креативним директором Zara Women.

Три свадебных образа Марты Ортего, наследницы империи Zara

Три свадебных образа Марты Ортего, наследницы империи Zara

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...