Разделы:

За кордоном

18:45, 8 Ноябрь 2018

615

Спека в Австралії може знищити кенгуру (ВІДЕО)

РАНОК З ІНТЕРОМ

Самое важное и актуальное — в программе «РАНОК З ІНТЕРОМ» по будням с 7 до 10 утра на телеканале «Интер» .

Тисячі знесилених кенгуру атакують австралійські міста. Тварини шукають їжу та воду. Адже на материку найбільша за останні сто років посуха.

Читайте також Палеонтологи выяснили происхождение кенгуру

kenguru

У столиці Австралії, Канберрі, кенгуру знищили майже всю зелень. У пошуках порятунку тварини приходять до людей.

Подружжю із Квінсленду довелося відбиватися від агресивного кенгуру. Родина тривалий час підгодовувала тварину, що навідувалася до їхнього ранчо в пошуках провізії. Аж раптом, із привітного друга кенгуру перетворився на хижака. Коли чоловік та жінка порались по господарству на власному подвір’ї, на них зненацька стрибнула розлючена тварина. Після нападу сумчастого в людей лишилися чималі подряпини та гематоми.

Подібних історій нападів кенгуру на людей за останні місяці побільшало в рази. І причиною такої кардинальної зміни в поведінці тварин є неймовірна посуха, що панує в Австралії. Вона знищує рослини, а спраглі тварини у штаті Квінсленд заполонили парки, подвір’я та узбіччя доріг у пошуках води.

Зголоднілі кенгуру становлять справжню загрозу і для водіїв. Адже в пошуках їжі та води, тварини часто вистрибують на дорогу і стають причиною ДТП.

Екологи б’ють на сполох. Небачена спека в Австралії може знищити більшу частину кенгуру, а це майже 30 мільйонів тварин.

Окрім кенгуру, від аномальної посухи потерпають і корови. Напоїти тварин у поле приїжджає фермер. А прямісінько під будинки місцевих приходять страуси Ему. Птахам люди виносять їжу та воду. Влада на допомогу тваринам виділяє мільйони доларів, однак усі розуміють — якщо не буде дощів, ситуація не покращиться. Метеорологи ж поки що, на жаль, рясних опадів не прогнозують.

Загрузка...

Читайте также

Загрузка...