Разделы:

smartfony vliyayut na kozhu

Здоров`я

Спеціалісти назвали 4 шкідливіші звички, які гірші за куріння і алкоголь

3134

10:00, 29 Август 2021

Change

Найбільш цікаві новини

У сучасному світі практично неможливо знайти людину, у якої не було б якихось шкідливих звичок. Пропонуємо вам розглянути найбільш шкідливі з них.

Кавоманія. Кава – дуже популярний напій, але часте його вживання можна теж назвати шкідливою звичкою. Кава здатна загострити гіпертонічну хворобу, деякі шлунково-кишкові захворювання, абсолютно неприйнятна при більшості серцево-судинних хвороб і при ураженнях сітківки очей, повідомляє maximum.fm.

Нездоровий сон. Сон – це життєва необхідність. Його відсутність призводить до проблем зі здоров’ям. Симптомами недосипу можуть бути: темні кола під очима, невеликий набряк обличчя і втрата тонусу шкіри на всьому тілі, виникнення необґрунтованої дратівливості, низька зосередженість і неуважність.

Безрозбірний прийом таблеток. Щорічно від різних резистентних захворювань вмирає понад 30 тисяч осіб. Необґрунтоване застосування антибіотиків призводить до зростання смертності, бо збільшується кількість важких форм і ускладнень інфекційних захворювань через вироблювану стійкість мікроорганізмів до антимікробних препаратів. По суті, антибіотики просто втрачають ефективність.

Інтернет-залежність. Комп’ютерна залежність – широкий термін, що позначає велику кількість проблем поведінки і контролю над собою. Основні типи, які були виділені в процесі дослідження, характеризуються так: непереборний потяг до відвідування порносайтів і заняття кіберсексом, пристрасть до віртуальних знайомств і надмірність знайомих і друзів в мережі, гра в онлайнові азартні ігри та постійні покупки або участі в аукціонах тощо.

Раніше ми повідомляли про те, що медики пояснили, як кава впливає на потенцію.

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.