Разделы:

buryak

Здоров`я

Спеціалісти назвали доступний овоч, який покращує роботу мозку

227

10:45, 25 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Науковці назвали ідеальний овоч, який не лише покращує самопочуття, а й робить кмітливішим. До того ж, цей смаколик доволі доступний та поширений в Україні.

Американські вчені з Університету Вейк Форест заявили, що звичайний буряк має позитивний вплив на мозок, адже допомагає йому залишатись активним та молодим. Річ у тому, що цей овоч багатий на важливі для здоров’я речовини, які не зникають під час термообробки. Саме це і є перевагою буряка над іншими овочами, які втрачають частину властивостей під час приготування, пише maximum.fm

«Порція бурякового соку на день у поєднанні з фізичними навантаженнями покращує пластичність мозку», – наголошують дослідники. Тому цей овоч дозволяє уповільнити старіння мозку. Під час споживання речовини з буряка перетворюються у з’єднання, які стимулюють появу оксиду азоту в крові. Простіше кажучи, овоч дозволяє розширити кровоносні судини та нормалізувати кров’яний тиск, тому до мозку та м’язів краще надходить кисень.

Читайте також: Ученые назвали идеальный завтрак для тех, кто на диете

Це підтвердило і дослідження за участю чоловіків у віці 65 років, якщо упродовж 6 тижнів перед кожним тренуванням випивали невелику склянку бурякового соку. Звісно ж, за годину до фізичних активностей. Вкінці експерименту вони відчутно підняли свої спортивні показники та мали кращі показники нейропластичності мозку у порівнянні з контрольною групою, яка пила звичайну воду.

Теги:

Loading...

Читайте также

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.