Разделы:

tabletki

вітаміни

Спеціалісти назвали найпоширеніші міфи про вітаміни

382

10:15, 3 Март 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Здавалося б, вживання вітамінів узимку – правильне рішення. Але не завжди це правильна думка.

Міф №1. Одна таблетка повністю покриє потребу людини у мінералах і вітамінах. Річ у тому, що всі полівітаміни різні за складом і дозою. У людини, яка приймає їх, все одно може бути дефіцит певних вітамінів або мінералів. Це потрібно розуміти, пише maximum.fm

Міф №2. Вітамін С допомагає від застуди. Велика доказова база спростовує таке твердження. А добову норму в цьому вітаміні можна «покрити», з’ївши ківі, апельсин або червоний болгарський перець. Тож не потрібно бігти до аптеки по вітамін С. Краще отримувати його з овочів та фруктів.

Міф №3. Вітаміни призначаються курсом 1-3 місяці. Якщо людина вживає таблетки з «незрозумілим» складом, то все одно ефект буде нульовий. У разі, якщо ж в комплексі кількість одного з вітамінів перевищує норму і його приймати цілим курсом, передозування неминуче. Хочете вживати вітамінні комплекси – проконсультуйтеся перед цим зі своїм сімейним лікарем.

Міф №4. Вітаміни не шкодять. У кожного з них є негативні ефекти, які з’являються при надлишку в організмі. Важливо пам’ятати, що з їжею надлишок вітамінів отримати складно, а ось з добавками – цілком можливо. Тож у цьому випадку діє просте правило: більше – зовсім не означає краще!

Тож годі вірити у поширені міфи, пов’язані з вживанням вітамінів. Краще зосередьтеся на тому, що ваш раціон має бути збалансованим.

Раніше ми повідомляли про те, що вчені перевірили ефективність вітаміну D при депресії.

Loading...

Читайте также