Разделы:

volos

Поради

Спеціалісти пояснили, чому волосся стає жирним вже наступного дня

30

15:30, 25 Июль 2021

Change

Найбільш цікаві новини

Існує декілька причин, чому організм може виробляти надмірну кількість себуму, через який волосся швидко брудниться і стає жирним, тому виникає необхідність частого миття голови, пише elle.

Часте миття всупереч розхожій думці не робить волосся чистішим. Організм компенсує втрату шкірного жиру, який ми змиваємо шампунем і іншими засобами для догляду, тим, що починає виробляти його у кілька разів більше, щоб захистити волосся від пересихання. Зверніть увагу і на те, чим ви миєте голову: жорсткий склад водопровідної води нерідко погано позначається на чистоті волосся.

Наш раціон безпосередньо впливає на вироблення себуму в організмі. Так, шкідлива і гостра їжа викликає підвищену жирність волосся. Здоровий, збалансований раціон – запорука гарного волосся. Відмовтеся від фастфуду, швидких вуглеводів, жирного м’яса.

Генетика. Особливості організму у кожного свої, на це впливають вроджені (генетичні) причини і індивідуальні зміни в організмі. Те, що було закладено в нас з самого народження, не завжди вдається усунути повністю, але і це можна регулювати за допомогою правильно підібраного догляду для конкретного типу волосся і шкіри голови.

Нестача вітамінів. Жирне волосся може свідчити про нестачу вітамінів А, Е, вітамінів групи В, а також інших необхідних для гарного самопочуття локонів поживних речовин.

Раніше ми писали про те, як зупинити випадіння волосся: порада британського фахівця.

Loading...

Читайте также